Neden Biz


1

En İyi ve Güvenilir Hizmeti Sağlamak İstiyoruz

Planet Yazılım, Orta ve Büyük ölçekli firmalarda NETSİS uyarlama hizmetleri, işletmelerin NETSİS te özel ihtiyaçlarını karşılayan geliştirmeler, NETSİS kullanan firmaların iş süreçlerinin analizlerinin yapılması ve iyileştirilmesi, NETSİS ve diğer uygulamalarla olan entegrasyonlarını sağlamak başta olmak üzere İşletmenizin tüm gereksinimlerini karşılamak üzere faaliyet göstermektedir.

Proje danışmanlığı

Kullanmakta olduğunuz iş çözümlerinizin işletmenizde kullanılabilir hale getirilebilmesi, projenizin yönetimi ve başarısı için uzman ve deneyimli Planet proje danışmanlarından faydalanabilirsiniz… Proje Danışmanlarımız işletmenizin iş süreçlerini ve gereksinimlerini en doğru ve hızlı şekilde analiz ederek en uygun çözümlerin uygulamaya alınmasına yönelik uyarlama, eğitim ve destek hizmetlerini sunacaklardır. Uzun yıllar boyunca geliştirilmiş ve başarısı kanıtlamış proje metodolojimiz sayesinde başarıya kolayca ulaşabilirsiniz…

Satış öncesi iş analizleri

İşletmelerde kullanılacak Erp ürünlerinin kapsam ve içeriklerinin belirlenmesi Logo Netsis ürün ailelerininden hangisinin sizler için en uygun içerik ve fiyata sahip olduğunun belirlenmesi ile yeni bir Erp için yarattığınız bütçenin korunması adına tasarlanmış bir uygulama sürecidir. Müşteri ziyareti, içerik ön kontrolü, ürün kapsam karşılaştırması ve rapor içermektedir.

Satış sonrası eğitimler

Müşterilerimizin iş analizlerine göre kurgulanmış eğitim süreci, proje ekiplerimiz tarafından istenirse Planet ofislerinde veya müşteri ofislerinde uygun zaman aralıklarında planlanır. Eğitim metodolojisi ve içerik Planet tarafından belirlenir. Eğitimler sonunda yapılacak testlere katılacak kullanıcılarınıza aldıkları eğitimlere bağlı olarak eğitime katılım sertifikaları verilerek projeye katılımları sağlanmaktadır.

Satış sonrası uyarlamalar

Eğitim sürecinin tamamlanmasının ardından müşteri ofislerinde masa başı eğitim ve uygulama adımlarının ekiplerimizce kullanıma alınabilmesi için geçirilen süreleri içermektedir. Tüm kullanıcıların yaptıkları ve yeni proje içeriğine göre yapacakları işler belirlenerek adım adım takip edilir. Projenin sonlanabilmesi açısından önemi büyüktür.